DOPRAVA ZDARMA od 29€


Dnes vám ponúkneme 3 argumenty pre to, aby ste sa rozhodli pre relax v kúpeli.

1. Kúpeľ ti poskytne lepší relax

Správny výber vône. Správna teplota vody. Ponorenie sa až po uši pod hladinu vody. Celá seansa okolo horúceho kúpeľa má jednoducho svoje čaro. Okrem toho uvoľníte svoje namáhané svalstvo. No dokážete povedať nie?

2. Kúpeľ ti pomôže zbaviť sa stresu

Kúpeľ ti jednoznačne pomôže vymaniť sa spod tlaku každodenného života. Jednak tým, že sa zbavíš podvedomého zhonu, na druhej strane tým, že si pre svoj kúpeľ vyberieš tú správnu ukľudňujúcu vôňu. Proti stresu veľmi dobre pôsobí levanduľa.

Každá esencia, ktorú si vyberiete, má niečo do seba. A hlavne, vôňa musí vyhovovať vám, nie ostatným. Vyberte si preto vôňu, ktorej v duchu imponujete. Stresu sa pomáhame zbaviť aj tým, čo máme radi.

3. Vďaka kúpeľu doprajete telu viac účinných látok

Určite ste už počuli o tom, že telo dokáže absorbovať látky z okolia aj prostredníctvom kože. Nie je preto kúpeľ ako stvorený na takúto kúru? Výberom tej správnej soli môžete pomôcť aj vášmu telu. Napríklad kúpeľ v soli z Mŕtveho mora má pozitívny vplyv na zdravie vašej pokožky či pevnosť nechtov. Aj keď to nefunguje zo dňa na deň (rovnako ako všetko ostatné), účinky solí do kúpeľa sú preukázané a využívané už od dávnych dôb.

Pridaj komentár

Košík