DOPRAVA ZDARMA od 29€

Nohy sú podľa tradičnej medicíny akýmsi zrkadlom duše. Na stupaji sa zrkadlia všetky naše orgány. Zvýšená starostlivosť o nohy už neraz pomohla vrátiť dokonca sviežosť a správne fungovanie celého organizmu. Soľný kúpeľ na nohy je balzamom pre telo a uvidíte, že aj pre dušu. Lokálny kúpeľ nôh vo vode s pridaním kúpeľovej soli na nohy pomáha zmäkčiť pokožku na nohách. Pri horúcom kúpeli sa uvoľní svalstvo a to napomáha pri bolesti nôh.

Pri použití soli s pridaním prírodných silíc, ktoré ponúkame v našom e-shope (https://www.ezo.sk/produkt/jednorazova-kupelova-sol-na-nohy/) navyše ostanú nohy krásne prevoňané a svieže. Je to ideálny spôsob uvoľnenia nôh pre večerný relax na pohovke pri televízore,  knižke alebo chutnej šálke vášho obľúbeného nápoja. Kúpeľ nôh vo vaničke so soľou je blahodarným oživením pokožky.

Pokožka ostane jemná, vláčna a napnutá a výsledky uvidíte už po pár kúrach.

TIP NA RELAXAČNÚ CHVÍĽKU: Predtým než zasadnete a ponoríte si nohy do teplej vody, pripravte si uterák, aby ste ho mali po kúre poruke. Nohy je potrebné po kúpeli dobre vysušiť a premasírovať a zároveň ošetriť vhodným krémom alebo olejom. Po tejto procedúre si na nohy obujte teplé ponožky a ešte chvíľu oddychujte.

A hurááá do toho, veď predsa nohy v lavóri sú obrázkom navodzujúcim relax a pohodu. Kúpeľ v tejto soli  napomáha na niekoľko minút fyzicky vypnúť, uvoľní sa myseľ, rozprúdi sa krv, podporí odtok nahromadených tekutín, stimulujú akupresúrne body na chodidlách prepojené so všetkými vnútornými orgánmi. Rôzne formy lavórovej seansy prinášajú úžitok pre krásu, zdravie i rovnováhu organizmu. Čas strávený oddychom nôh si môžete spríjemniť aj s našimi éterickými olejmi.

Vynikajúcim prostriedkom sú aj tzv. „soľné ponožky“, ktoré si môžete pripraviť z našich kúpeľových soli. Čisté bavlnené ponožky namočíte do rozrobeného kúpeľa z ľubovoľného výberu z naších soli, vyžmýkate a obujete si ich na nohy. Na ne natiahnete ešte jedny suché ponožky a potom nohy si zabalíte do uteráka. Je to výborný recept – ak vás boli kĺby alebo máte studené nohy, určite sa vám uľaví.

 

Košík