Je kozmetika z Mŕtveho mora vhodná na citlivú pokožku?
Naša kozmetika obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré pokožku vyživujú bez upchávania pórov a dráždenia pokožky. Bahenná maska, peeling a mydlo zanecháva pokožku jemnú a hodvábnu na dotyk. V kombinácii s vitamínom E vytvoria na pokožke film, cez ktorý môže pokožka naďalej dýchať.
 
 
Je vaša kozmetika testovaná na zvieratách?
Všetky produkty sú laboratórne schválené, certifikované a nie sú testované na zvieratách.
 
 
Žijem v zahraničí, môžem si objednať Vaše produkty aj do zahraničia?
Áno, kontaktujte nás na objednavka@ezo.sk a podľa vašej objednávky vám oznámime cenu dopravy a je na vás, či vám bude cena vyhovovať.
 
 
Čo je to vlastne EZO klub vernostný program?
Stačí byť u nás zaregistrovaný a vykonať objednávku. Po vykonaní objednávky a registrácii nás kontaktujte a my vám pošleme zľavový kód na ďalšie nákupy. Okrem toho na vás čakajú aj špeciálne ponuky.
 
Kedy mám nárok na dopravu zdarma?
Dopravu zadarmo máte pri nákupe nad 30€. Nezabudnite ale použiť zľavový kód DOPRAVA30.
 
Ako mám zaplatiť za objednávku?

Na výber máte nasledujúce možnosti:

Prevod na účet – peniaze môžeš poslať aj na môj účet do Tatra Banky – IBAN: SK16 1100 0000 0026 2172 9020, (BIC/SWIFT: TATRSKBX) s variabilným symbolom tvojej objednávky. Hneď po pripísaní a identifikácii platby začnem tvoju objednávku vybavovať. Aj táto platba je bez dodatočných poplatkov.
Na dobierku – pri dobierke posielam tovar okamžite a platba je bez poplatkov
Platba kartou cez Paypal
 
Čo by ste mi odporúčali pre deti?
  • Detská morská kúpeľová soľ na dobrý spánok – pomáha pri nespavosti, upokojuje, zlepšuje imunitu a napomáha k pokojnému spánku. Blahodarne pôsobí na jemnú detskú pokožku. Z bežného kúpeľa urobí hravý, príjemný a voňavý zážitok.
  • Prírodný termofór – hrejivý vankúš, ktorý slúži k lokálnemu zahriatiu. Najčastejšie sa využíva pri bolesti bruška, na prehriatie tela pri chrípke a nachladnutí. Možno ho tiež použiť aj na prehriatie studenej postele. Je veľmi dobrý a účinný na uvoľnenie nepríjemných kŕčov v brušku.
  • Masážny olej proti bolesti bruška – Prírodné silice fenikel, majorán a kardamon majú upokojujúce účinky. Pomáhajú odstraňovať nepríjemné pocity v oblasti bruška. Masáž je vhodná proti nadúvaniu, zmierňuje kŕče a zjemňuje pokožku.

 

 
Ak máš záujem o spoluprácu alebo máš iné otázky, tak nám napíš na objednavka@ezo.sk alebo nás kontaktuj na našich sociálnych sieťach.